Ogłoszenie towarzyskie: Masaż Erotyczny Poznań ELIZA Prywatnie Masaż Lingam Poznań

215880

wielkopolskie: Poznań - Winogrady

sex fotka

Treść anonsu: Masaż Erotyczny Poznań ELIZA Prywatnie Masaż Lingam Poznań

sex poland Masaż Erotyczny Poznań, Masaż Lingam Poznań | ELIZA | elizapoznan.pl

Jeśli marzysz o chwili dla siebie, podczas której będziesz mógł w pełni oddać się relaksowi, zapraszam na masaż erotyczny. Podczas sesji relaksacyjnej głeboko się odprężysz i wyciszysz. Wprowadzę Ciebie w błogi stan, rozmasuję Twoje spięte mięśnie i zadbam, żebyś zapomniał o codziennych troskach. Przyjemny dotyk, miła atmosfera i bliskość pięknej kobiety sprawią, że podczas drugiej części masażu będziesz bardzo pobudzony, rozochocony i gotowy na długi, ekscytujący i satysfakcjonujący finał.

Po wizycie u mnie poczujesz się rozluźniony, spełniony i najzwyczajniej w świecie szczęśliwszy. Z całą pewnością będziesz chciał powracać, znów doświadczać tych zmysłowych doznań na nowo i wciąż odkrywać więcej.
___

Krótko o mnie:
Mam na imię Eliza. Jestem dojrzałą kobietą i profesjonalną, doświadczoną masażystką. Masaż jest moją pasją już od wielu lat. Masaże erotyczne wykonuję z pełnym zaangażowaniem, chcąc dać Tobie jak najwięcej przyjemności.
___

Przyjmuję w prywatnym apartamencie w okolicach ul. Winogrady w Poznaniu.
Oferuję spotkania na najwyższym poziomie, których podstawą jest kultura i wzajemny szacunek, zapewniam komfortowe warunki i pełną dyskrecję.
Więcej informacji: elizapoznan.pl
Kontakt 601 061 621
__
# masaż erotyczny Poznań, masaż lingam Poznań, masaże z finałem Poznań, masaż dla mężczyzn Poznań, masaż erotyczny w Poznaniu

Oferta:

masaż erotyczny, masaż całego ciała, profesjonalny masaż, masaż z finałem, masaż do penej satysfakcji, masaż lingam, masaż dla panów, masaż relaksacyjny, masaż klasyczny *swobodna atmosfera * GFE * dyskrecja * oferta prywatna

Komentarze i oceny

Autor/ka sexogłosznia nie zgodził/a się na dodawanie opini i komentarzy.
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading