Ogłoszenie towarzyskie: Prywatnie masaż

13160

łódzkie: Łódź - Polesie

sex fotka

Treść anonsu: Prywatnie masaż

sex poland Jestem, młodziutką kobietą specjalizującą się w masażu erotycznym. Twoje nagie ciało masuję swoim nagim ciałem, masaż obejmuje całe ciało a więc również masaż miejsc intymnych ;).

Zwracam szczególną uwagę na świetną, luźną atmosferę, którą poczujesz już na samym wejściu. Mój gabinet jest 100% przygotowany a więc czyściutki i odpowiednio nastrojowy.

Podczas spotkania jestem w pełni skoncentrowana na Tobie a Twoja przyjemność jest moim jedynym celem. Prysznic oczywiście dostępny przed jak i po masażu. Wszystkie akcesoria jak ręcznik, klapki czy szlafroki są u mnie jednorazowe. Godzina trwa u mnie pełne 60 minut :)

Jestem zawsze uśmiechnięta i bardzo przyjaźnie nastawiona, serdecznie zapraszam :)

Zdjęcia, które załączyłam są w 100% autentyczne, wykonane miesiąc temu. Masz więc pewność, że przywita Cię dziewczyna ze zdjęć :)

Nie oferuję seksu klasycznego.

Bardzo proszę o poszanowanie mojego czasu. Jestem normalnym człowiekiem i traktuję masaż erotyczny jako swoją pracę. Jeśli nie masz zamiaru przyjść proszę nie umawiaj się a jeśli coś Ci wypadło to zadzwoń i poinformuj mnie. To dla mnie bardzo ważne :)

Komentarze i oceny

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading